E-TİCARETE

BAŞLAYIN

Ulaşılabilir Yeni Nesil Markalar

E-Ticarete Yüksek Performansla Başlayın!

E-ticaret alanında beklentilere değil hedeflere sahip olan sistem kazanır, çünkü beklentisi karşılanacak olan marka değil müşteridir. Hedefleri olan e-ticaret markasının başarıya ulaşması içinse hızlı, kolay yönetilebilen, kolay ölçeklendirilebilen ve kolay kullanılabilen bir e-ticaret sitesine sahip olması gerekir.  Farklı sektörlerde edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri, teknolojiyle yaratıcılık çerçevesinde bir araya getirerek müşterilerinizin beklentilerine sizinse hedeflerinize odaklanan e-ticaret çözümleri sunuyoruz.

Kullanıcı deneyimi web sitesine gelen ziyaretçinin tüm süreçlerine yön vererek hem markanın hem de ziyaretçinin en kısa sürede amacına ulaşmasını hedefler. UI & UX tasarım olarak adlandırılan kullanıcı deneyimi sitenin performansı, dönüşüm oranı ve marka algısı açısından oldukça önemlidir. Siteye gelen ziyaretçinin sitede daha fazla zaman geçirmesi ve istediğiniz aksiyonu alması için kullanıcı deneyimine odaklanan teknolojik tasarım çözümleri sunuyoruz.

E-ticaret pazarlama, potansiyel müşteriniz olan veya olabilecek kişileri web sitesine çekme, siteyi tanıtma ve satışları artırma amacıyla yapılan çalışmaların bütünüdür. Etkili bir e-ticaret pazarlaması yeni müşteriler bulmanızı sağlarken eski müşterilerinizi de satın almaya teşvik eder. Bu alanda sunmuş olduğumuz çevrimiçi ve çevrimdışı pazarlama stratejileriyle e-ticaret alanında başarı elde edebilirsiniz.

E-ticaret sitesindeki trafik oranı başarıya ulaşmak için tek başına yeterli değildir. Potansiyel kitleniz web sitenize girdiğinde ya da reklamlarınızla karşılaştığında neler yapıyor? Kampanya sonundaki rakamsal verileriniz nedir? Bu soruların yanıtını verebilmek ve bütçe planlaması yapmak için farkı metriklerle birlikte doğru analiz ve raporlamalara ihtiyaç vardır. Kaliteli trafik sonucuna ulaşmak ve başarılı dönüşüm oranlarına ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

"Dijital tasarım resim gibidir, ancak boya asla kurumaz."

- Isa Holmgren

dijital dünyayı

#keşfet

Geleneksel reklamların içinde bulunan aynı zamanda dijital çağda yetişen bir ekip olarak markalarınızın her iki alanda da ihtiyaçlarını karşılayan teknoloji ajansıyız.